سینه خوش فرم

خدمات پروتز سینه و ماموپلاستی دکتر ناصر یاهو یکی از موثرترین روشهای داشتن سینه خوش فرم در خانم ها محسوب می شود. دکتر ناصر یاهو با سابقه دیرینه خود در انجام انواع جراحی های زیبایی سینه ، توانسته است صدها مراجعه کننده خانم را به پستان خوش فرم و اندام دلخواه خود برساند. با عمل پروتز سینه دیگر داشتن سینه های خوش فرم آرزو نیست. تخصص دکتر ناصر یاهو رساندن شما به خوش فرم ترین سینه هاست.

خدمات پروتز سینه دکتر ناصر یاهو

دانستن روش های داشتن سینه های خوش فرم آرزوی بانوان خوش سلیقه ایرانی است. سینه های خوش فرم سبب می شود تا ظاهر شما جذاب تر شود و به طور کلی زیبایی بی نظیری داشته باشید.

روش های مختلفی در این زمینه وجود دارد که می بایست به دقت ارزیابی کنید. ورزش و تغذیه مناسب و اصلاح سبک زندگی می تواند یک انتخاب کاملاً حرفه ای باشد. از سوی دیگر پروتز سینه و ماساژ های خاص نیز به فرم خوبه سینه کمک زیادی می کند.

8 راهکار برای داشتن سینه های خوش فرم

برای داشتن سینه های گرد و سفت و خوش فرم نباید عجول باشید. هرچه ایده های پیشگیرانه را دنبال کنید بهتر به نتیجه می رسید. هرچه که شرایط برای شما بهبود یابد، می توانید فرم سینه های خود را زیباتر کنید. دقت کنید که داشتن سینه های زیبا و خوش فرم سبب می شود تا زیبایی شما چند برابر شود. در ادامه به بررسی مهم ترین آن ها می پردازیم:

1. ورزش کردن برای داشتن سینه خوش فرم

دقت کنید هر یک از روش های داشتن سینه های خوش فرم به این معنی نیست که حتماً سایز سینه شما بزرگ شود. سینه هایی که دچار افتادگی یا کشیدگی هستند نیاز به رسیدگی دارند و باید بهترین شرایط برای این سینه ها در نظر گرفته شود.

ورزش کردن برای داشتن سینه خوش فرم

یک موضوع مهم که باید بدانید این است که سینه های خوش فرم در سال های اخیر بسیار به اعتماد به نفس افراد کمک می کند. ورزش های ساده ای برای خوش فرم کردن سینه ها وجود دارد شامل موارد زیر می باشد:

 حرکت گرفتن ستاره

یکی از ورزش ها مشهور به گرفتن ستاره است. در این روش صاف می ایستید و سرتان را به پشت خم می کنید و دستهایتان را به منظور چیدن ستاره را بالا برده و مشت می کنید و سپس باز می کنید.

حرکت ستاره ای برای داشتن خوش فرم ترین سینه

حرکت فیلی

از دیگر روش هایی است که انجام آن بسیار آسان است. این حرکت به تقویت پشت و گردن کمک زیادی می کند. پاها به اندازه عرض شانه باز می شود و بالاتنه به سمت جلو خم می شود. سپس پشتتان به موازات زمین قرار می گیرد و در نهایت دست ها به سمت چپ و راست حرکت داده می شود.

حرکت توپ تنیس

این ورزش به تقویت سینه ها کمک زیادی می کند. در این روش باید صاف بایستید و پاها را به اندازه عرض شانه جدا کنید. توپ تنیس را در بین دو کف دست گرفته و روبروی سینه خود قرار دهید. شروع به فشار دادن توپ کنید و سپس رها سازید.

ورزش کردن برای داشتن سینه خوش فرم

2. پروتز سینه روشی سریع برای گرد کردن سینه

کسانی که به فکر روش های جدید داشتن سینه های خوش فرم هستند اما زمان کافی برای ورزش ندارند می توانند به سراغ جراحی بروند. جراحی پستان به واسطه پروتز صورت می گیرد. معمولاً از پروتز برای بزرگ کردن سینه استفاده می شود.

کسانی که سینه های بسیار کوچکی دارند به واسطه پروتز می توانند به سایز دلخواه خود دست یابند. پروتز ها از جنس سالین یا سیلیکون هستند. اندازه و شکل و الگوی ایجاد شده نیز بر اساس بدن شخص ارزیابی می شود. گاه از پروتزهای ترمیمی استفاده می شود تا فرد به فرم دلخواه مورد نظر و سینه های گرد دست یابد.

در این روش شخص به دنبال افزایش سایز نیست. این روش نیاز به دقت از سوی پزشک دارد و می بایست موقعیت سینه و سطح سلامت بدن شخص سنجیده شود در غیر این صورت مشکلساز می شود به هر حال برای خوش فرم شدن سینه ها، روش پروتز نیز تا حد زیادی قابل قبول است.برخی از افراد نیاز به کوچک کردن سینه هایشان احتیاج دارند که در این مورد نیاز به جراحی ماموپلاستی خواهند داشت.

هزینه ماموپلاستی به چه عواملی بستگی دارد؟

همچنین بخوانید : با انواع پروتز سینه آشنا شوید

3. تغذیه سالم برای داشتن پستان خوش فرم

شاید باورش کمی سخت باشد اما تغذیه سالم از مهمترین روش های داشتن سینه های خوش فرم محسوب می شود. به طور کلی یک سری از غذاها هستند که برای سفت شدن سینه و رفع افتادگی آن استفاده می شوند. غذاهایی که دارای پروتئین، ویتامین، کلسیم و مواد معدنی به همراه کربوهیدراتها هستند گزینه خوبی محسوب می شوند و بسیار عالی ارزیابی شده اند.

خوردن میوه سبب می شود تا پوست با طراوت باشد. طراوت بالا سبب می شود تا بدن شما بسیار جذاب به نظر برسد. مصرف سبزی و به طور کلی سایر محصولات طبیعی نیز بخش مهمی از رویکرد سینه های خوش فرم است. شما می توانید کمبودهای تغذیه ای خود را جبران کنید تا سینه هایی زیبا و خوش فرم داشته باشید.

ورزش و تغذیه مناسب به صورت همزمان سبب می شود که بدن موقعیت خوبی داشته باشد و شکل و فرم بدن کاملاً حفظ شود. مصرف آب نیز به این رویکرد کمک زیادی می کند.

تغذیه سالم برای داشتن سینه های خوش فرم

4. اصلاح سبک زندگی

سبک زندگی خود را تغییر دهید. داشتن سینه های زیبا و خوش فرم نیاز به ارزیابی درست سبک زندگی دارد. مثلاً درست نشستن یا به زبانی ساده، صاف نشستن از موارد مهمی است که باید رعایت نمایید.

درست خوابیدن نیز بسیار مهم است. کسانی که ساعت ها پشت میز می نشینند می بایست به نوع نشستن خود دقت داشته باشند. نوع نشستن خوب سبب می شود تا بدن بتواند فرم بی نظیری داشته باشد و بسیار جذاب شود.

4. استفاده از سوتین مناسب برای داشتن خوش فرم ترین سینه

یکی از روش های جدید داشتن سینه های خوش فرم وابسته به انتخاب درست لباس زیر است. لباس زیر مناسب و به اندازه کمک می کند تا فرم سینه ها حفظ شود. لباس زیر نباید تنگ یا خیلی گشاد باشد. خانم هایی که درگیر افتادگی سینه هستند می بایست از سوتین هایی استفاده نمایند که سینه هایشان را به خوبی جمع کند و در بالا نگه دارد.

افتادگی سینه در کسانی که از سوتین مناسب استفاده می کنند حدوداً 40 درصد کمتر ارزیابی شده است. موقع خواب می بایست لباس زیر تعویض شود. بهتر است از لباس زیر های مخصوص ورزش استفاده کنید.استفاده از لباس زیر ضخیم به جای نازک می تواند به سفت شدن سینه ها کمک نماید. سوتین های سیمی یا فنری نیز گزینه خوبی محسوب می شوند.

استفاده از سوتین مناسب برای داشتن سینه های خوش فرم

5. ماساژ سینه ها

ماساژ سینه از دسته روش های جدید داشتن سینه های خوش فرم محسوب می شود. در این راستا بهتر است از روغن های شنبلیله یا زیتون استفاده کنید. ماساژ دادن باید در مسیر های درست صورت بگیرد. اگر ماساژ به درستی صورت بگیرد شرایط خوبی ایجاد می شود و مشکلات برطرف خواهد شد.

دقت نمایید که به طور کلی ماساژ سینه نباید به بافت بدن آسیب وارد نماید، چون مشکلساز می شود. در هر صورت شما باید بتوانید پروسه ماساژ سینه را به دقت دنبال کنید.

همچنین بخوانید : واقعیت هایی که درباره ی عمل لیفت سینه نمی دانید

6. به شکم نخوابیدن

روی شکم نخوابید! خوابیدن روی شکم سبب شل شدن سینه ها شده و فرم زیبای آنها را از بین می برد. چه خوب است که بتوانید به پهلو یا طاق باز بخوابید.

خوابیدن روی شکم مشکل ساز می شود و در نهایت شرایط بدی ایجاد می کند. بهتر است شیوه خوابیدن خود را تغییر دهید در غیر این صورت سینه های شما فرم اصلی خود را از دست می دهند و دیگر ظاهر خوبی نخواهند داشت.

به شکم نخوابیدن

7. استعمال دخانیات را جدی بگیرید

بسیاری از افراد برای داشتن سینه های خوش فرم هزینه زیادی می کنند. ساعت ها ورزش می کنند. خوب می خوابند، به سراغ ماساژ درمانی می روند اما در نهایت به دلیل استفاده بیش از حد از سیگار و قلیان و استعلام دخانیات دچار مشکل می شوند. دقت کنید که استعمال دخانیات مشکلات زیادی برای بدن ایجاد می کند و سبب می شود که بافت سینه تحلیل برود.

کسانی که عادت به مصرف مشروبات الکلی دارند نیز باید بسیار مراقب باشند و در این راستا نیاز است که موقعیت سینه را بسنجند. دقت کنید که سینه های خوش حالت و خوش فرم سبب می شود تا اعتماد به نفس شما بیشتر شود. بهتر است مصرف دخانیات را به حداقل برسانید و سعی کنید به جای دخانیات از تنقلات سالم مثلا مغزها و آجیل استفاده نمایید.

استعمال دخانیات

8. دوش آب سرد آسانترین روش داشتن سینه های سفت و خوش فرم

یکی از روش های مهم برای داشتن سینه های سفت و زیبا دوش آب سرد است. بهتر است در زمان دوش گرفتن آب بسیار داغ نباشد و حرارت آن کمتر شود.

همه روزه سینه های خود را با حرکت های ملایم و دورانی ماساژ دهید. این کار به افزایش جریان خون در بافت سینه کمک زیادی کرده و سبب سفت شدن آن می شود. دقت کنید که منظور از دوش آب سرد این است که مقدار آب سرد از گرم بیشتر باشد.

آیا دارویی برای رسیدن به سینه ی خوش فرم وجود دارد؟

در این مورد یک سری محصولات شیمیایی و دارویی دیده می شود که شاید بتوانند گزینه خوبی محسوب شوند اما هنوز هیچ منبع معتبری در خصوص استفاده از دارو برای بزرگ شدن سایز سینه و داشتن سینه خوش فرم اطلاعیه ای صادر نکرده است.

به هر صورت به طور کلی سینه های خوش فرم سبب می شوند تا بتوانید اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. این رویکرد کمک می کند تا در یافتن لباس مورد نظر شرایط آسانتری پیش رو داشته باشید و همینطور شرایط به صورتی خواهد بود که بتوانید بهترین انتخاب را کنید.

از یاد نبرید که به طور کلی سینه های خوش فرم می تواند زیبایی شما را چندین برابر کند و این موضوع سبب می شود تا بتوانید به شرایط خوبی دست یابید. در بهترین شرایط شما می توانید با انجام یک سری تکنیک های خاص فرم سینه خود را حفظ کرده و حتی بهبود دهید. استفاده خودسرانه از دارو را کنار بگذارید.

دکتر ناصر یاهومشاهده نوشته ها

Avatar for دکتر ناصر یاهو

اینجانب دکترناصریاهو متولد۱۳۴۰ رتبه ۱۳ کنکور، فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشم. جراحی پلاستیک را پیش اساتید خود دکتر اصانلو، دکتر حسینیان، و دکتر رضوی فراگرفته و حدود ۲۹ سال سابقه کار دارم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *