تخلیه چربی با بادی جت شکم، پهلو و ران

پیکرتراشی با بادی جت یکی از روش های نوین و بسیار پرطرفدار می باشد. در دنیای امروز دیگر تنها افرادی که دچار اضافه وزن هستند به دنبال روش هایی برای لاغری نیستند بلکه همه افراد خواهان تناسب اندام می باشند. روش های زیادی برای رسیدن به تناسب اندام وجود دارد که بادی جت یکی از این روش ها می باشد.

در روش پیکرتراشی با بادی جت دکتر ناصر یاهو، با کمک جریان و فشار ملایم آب می توان چربی های بدن را تا حد بسیار زیادی شل کرد. چربی های شل شده توسط دستگاه ساکشن از درون بدن خارج می شوند. بادی جت به این جهت روشی بسیار عالی به حساب می آید که می تواند چربی های عمیق بدن را نیز شل کرده و از هم بشکند. همچنین توانسته است مشکل سلولیت را در افرادی که با آن دست به گریبان هستند برطرف کند.

در این روش که بهترین روش لاغری به حساب می آید پوست به سرعت جمع می شود و افراد با مشکلاتی نظیر افتادگی و شل شدن پوست مواجه نمی شوند. می توان گفت شکم و پهلو ها جزو مناطقی می باشند که بیشترین محل تجمع چربی را دارند. با استفاده از روش بادی جت می توان چربی های عمیق در ناحیه شکم و پهلو را نیز به راحتی از بین برد.

پیکرتراشی با بادی جت توانسته است اعتماد به نفس از دست رفته افراد را دوباره به آن ها بازگرداند و کیفیت زندگی آن ها را به طرز شگفت انگیزی افزایش دهد.

افراد می توانند در مدت زمان کوتاهی و با انجام روشی عالی و بدون مشکل و عارضه خاصی چربی های اضافی خود را از بین ببرند و اندامی زیبا و بدون نقص داشته باشند. بررسی تکنیک بادی جت در پیکرتراشی یکی از اهداف ما در این مقاله می باشد.

پیکرتراشی با دستگاه بادی جت چگونه انجام می گیرد؟

پیکرتراشی با بادی جت معمولاً توسط بی حسی موضعی اتفاق می افتد. از این روش برای چربی های جمع شده در ناحیه شکم، پهلو، ران، ساعد و دیگر نواحی بدن استفاده می شود.

در روش بادی جت پس از انجام بی حسی موضعی یک برش کوچک در محل مورد نظر زده می شود. سپس از طریق این برش لوله کانولا را وارد بدن فرد می‌ کنند. در قدم بعدی از طریق این لوله فشار کنترل شده آب به داخل بدن وارد می شود و چربی ها از بافت جدا می شوند‌.

چربی های شل شده و جدا شده از بافت توسط ساکشن به خارج از بدن هدایت می شوند. آبی هم که وارد بدن شده است به سرعت از بدن خارج شده و هیچ مشکلی برای فرد ایجاد نمی کند.

هر چقدر میزان آب وارد شده به داخل بدن فرد کمتر باشد فرد بعد از انجام این روش درد کمتری را نیز حس می کند و می توان گفت لاغری را با کمترین درد و به راحت ترین شکل ممکن تجربه خواهد کرد.

پیکرتراشی با بادی جت

5 مزیت اصلی بادی جت شکم، پهلو و ران

انجام پیکرتراشی با بادی جت یک سری مزایا دارد که افراد در صورت استفاده از این روش می توانند از این مزایا بهره ببرند. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی این مزایا بپردازیم:

1- بهبودی سریع:

اولین مزیت پیکرتراشی با بادی جت را بهبودی سریع و دوره نقاهت کم آن می‌توان عنوان کرد. این روش نسبت به سایر روش ها با حداقل ترین درد و کبودی و تورم همراه می باشد.می توان گفت در روش بادی جت نسبت به سایر روش ها زمان کمتری برای شکستن چربی صرف می شود.

بهبودی سریع در عمل لیپوماتیک با بادی جت

2- گرفتن بهترین نتیجه:

بالا بودن دقت و ظرافت در برداشتن چربی ها نتیجه ای بسیار عالی را در این روش رقم‌ می‌ زند.

3- درد کمتر:

همچنین درد و خونریزی در این روش بسیار کم است.

4- ریسک عمل کمتر:

در روش بادی جت ریسک انجام این کار بسیار کم می باشد. همچنین این روش نسبت به روش ساکشن آسیب بسیار کمتری به عروق و رگ ها و بافت های درون بدن وارد می کند. این روش چندین سال است که مورد استفاده افراد قرار گرفته است و امتحان خود را پس داده است.

5- استفاده از چربی ها در قسمت های دیگر:

چربی های خارج شده از بدن توسط این روش کاملا قابل استفاده می باشند و از آن ها می توان در قسمت های دیگر بدن استفاده کرد. یکی از مهمترین مزیت های روش بادی جت برگشت ناپذیر بودن آن است . افراد به شرط رعایت رژیم و ورزش می توانند از این اندام زیبای به دست آمده تا پایان عمر لذت ببرند.

استفاده از چربی ها در قسمت های دیگر در روش بادی جت

3 مورد از عوارض بادی جت

در مطالب بالا در رابطه با مزایای پیکرتراشی با بادی جت صحبت کردیم. حال می خواهیم به بررسی معایب این روش بپردازیم.

1- کم آب شدن بدن:

می توان گفت یکی از مهمترین معایب روش بادی جت کم آب شدن بدن می باشد. ممکن است در حین خروج چربی ها مقدار آب زیادی از بدن خارج شود. همین اتفاق سبب می شود که بدن با کم آبی شدیدی روبرو گردد.

می توان گفت این عوارض به وجود آمده ارتباط مستقیمی با مهارت و تبحر پزشک مورد نظر دارد. در انجام این روش شما سلامتی خود را به دست پزشک معالج خود می سپارید.‌ پس باید در انتخاب پزشک متخصص و متعهد و حاذق در این زمینه تمام دقت و تلاش خود را به خرج دهید.

همچنین بخوانید: عوامل شایع در آب آوردن شکم بعد از لیپوماتیک

2- بروز نکروز و بافت مردگی:

از معایب دیگر پیکرتراشی با بادی جت می‌ توان به بروز نکروز و بافت مردگی اشاره کرد. بروز عفونت، بروز ورم و کبودی، افتادگی و فرورفتگی پوست، ایجاد ناهمواری ها بر روی سطح پوست جزوه عوارض و معایب این روش می باشند. در نظر داشته باشید که در صورت ورود آب بیش از اندازه به داخل بدن ممکن است درون ریه ها آب زیادی جمع شود.

3- احتمال آسیب رسیدن به عروق داخلی بدن:

همچنین ممکن است به بافت ها و عروق داخل بدن آسیب های جدی وارد گردد. می توان گفت هیچ کدام از روش های جراحی بدون عارضه و مشکل نمی باشند. انتخاب پزشکی حاذق و باتجربه شما را در این زمینه بسیار کمک می کند و خیال تان را از بابت نتیجه کار راحت می سازد.

چه کسانی می تواندد عمل بادی جت انجام دهند؟

قبل از انجام پیکرتراشی با بادی جت افراد توسط پزشک متخصص خود معاینه می شوند. می توان گفت تمام افراد واجد شرایط برای انجام این عمل نیستند.در ادامه به بررسی افراد کاندیدای جراحی با بادی جت می پردازیم:

1- افراد بالای 18 سال:

افرادی که قصد انجام این کار را دارند باید حتما بالای ۱۸ سال سن داشته باشند. همچنین این روش برای افرادی که چندین سال است رژیم های متفاوت را گرفته و ورزش های سنگین را انجام داده اند اما به نتیجه دلخواه خود نرسیدن بسیار مناسب است.

افراد بالای 18 سال کاندیدای عمل با روش بادی جت

2- افراد دارای چربی های مقاوم:

داشتن چربی های مقاوم در بدن افراد یک عامل بسیار مهم در انتخاب پیکر تراشی با بادی جت می باشد.

3- افراد دارای چاقی موضعی:

افرادی که دارای چاقی موضعی هستند نیز گزینه بسیار مناسبی برای انجام این عمل می باشند‌. زیرا می توانند در زمان کوتاه بهترین نتیجه ممکن را به دست آورند.

افراد دارای چاقی موضعی کاندیدای مناسب عمل با بادی جت

4- بیماران دیابتی و قلبی:

همچنین افرادی که بیماری های دیابت و بیماری‌ های قلبی ندارند نیز جزو کیس های بسیار مناسب برای انجام این روش می باشند.

5- افراد دارای اضافه وزن زیر 10 کیلوگرم:

افرادی که دارای اضافه وزن کمتر از ۱۰ کیلوگرم می باشند می توانند از روش بادی جهت بهره ببرند و چربی‌ های موضعی خود را در نواحی مختلف بدن با کمترین درد و روش برطرف نمایند.

همچنین بخوانید: آیا می دانید کاندیدای عمل پیکرتراشی چه افرادی هستند؟

مراقبت های بعد از عمل بادی جت

پس از عمل پیکرتراشی با تکنیک بادی جت باید یک به یک سری نکات مهم توجه نمود که در ادامه مقاله به آنها می پردازیم:

1- حداقل یک روز استراحت بعد از عمل:

بهتر است پس از انجام پیکرتراشی با بادی جت فرد به مدت یک روز در داخل منزل استراحت کند و بعد از آن به انجام کار های روزانه خود بپردازد.

2- پرهیز از فعالیت های فیزیکی شدید:

همچنین از هر گونه فعالیت های شدید فیزیکی مانند ورزش های شدید به مدت دو هفته باید خودداری نماید.

3- مصرف مایعات:

مصرف مایعات بعد از انجام عمل بسیار توصیه می گردد.

4- پرهیز از الکل و سیگار:

حتما فرد بعد از انجام این عمل از خوردن الکل و استعمال دخانیات باید خودداری کند.

پرهیز از الکل و سیگار

5- پرهیز از خوددرمانی با دارو:

از مصرف هرگونه دارو ها و مخصوصاً داروهای مسکن بدون تجویز پزشک باید خودداری کرد. بهتر است قبل از مصرف هرگونه دارو با پزشک معالج خود مشورت نمایید.

6- پرهیز از غذاهای چرب و با نمک زیاد:

غذا های چرب و پرنمک برای این گونه افراد بسیار مضر است. پس افراد از مصرف این نوع غذا ها باید دوری کنند. با انجام تمام این مراقبت ها فرد می تواند به نتیجه دلخواه خود برسد و اندامی زیبا داشته باشد.

تزریق چربی با دستگاه بادی جت

یکی از مزیت های عالی در روش پیکرتراشی با بادی جت،‌ استخراج چربی های بدن بدون هیچ آسیبی می باشد. در این عمل تمام چربی های شل شده بدون کوچکترین آسیبی از درون بدن خارج می شوند. پزشک معالج می تواند از این چربی ها در نواحی دیگر بدن که لازم است استفاده کند و با تزریق آن به نواحی دیگر سبب افزایش حجم و رفع نواقص شود.

به عنوان مثال فرد می تواند چربی های جمع شده در ناحیه شکم و پهلو را با روش بادی جت استخراج کند و از این چربی ها و قسمت های باسن و یا سینه استفاده کند و حجم دهی را در این نواحی به وجود آورد.
می توان گفت این یک‌ مزیت عالی می ‌باشد که چربی ها زنده از درون بدن خارج می شوند و قابل استفاده مجدد هستند. در یک عمل می توان چند مشکل را برطرف کرد. با انجام این روش فرد می تواند به اندام رویایی و ایده آل خود برسد. امید است با این مطالب توانسته باشید اطلاعات مفیدی در این زمینه به دست آورید.

تزریق چربی با دستگاه بادی جت

هزینه بادی جت توسط دکتر ناصر یاهو

همانطور که گفته شد در روش پیکرتراشی باید از پزشکی با تجربه و بسیار متبحر در این زمینه استفاده کنید تا دچار عوارض جبران ناپذیر آن نشوید. همچنین بتوانید با کمترین درد و خطر، بهترین نتیجه ممکن را بدست آورید.

دکتر ناصر یاهو یکی از بهترین متخصصین در این زمینه می باشد که شما می توانید با خیال راحت خود را به دست های پرتوان این پزشک با تجربه و حاذق بسپارید و از نتیجه کار شگفت زده شوید. سلامتی گوهری می باشد که باید از آن محافظت کنید. ‌انتخاب دکتر یاهو یک انتخاب عالی و مطمئن است.

برای اطلاع کامل از هزینه بادی جت توسط دکتر ناصر یاهو با شماره های موجود در کادر زیر تماس بگیرید و به صورت کامل راجع به هزینه بادی جت شکم، پهلو و ناحیه مورد نظر خود را بپرسید.

خدمات پیکرتراشی دکتر ناصر یاهو

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *